400AWMDP3R1M1QE
E-SwitchE-Switch
E-Switch
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 400AWMDP3R1M1QE
Proizvajalec / znamka: E-Switch
Opis izdelka SWITCH ROCKER DPDT 3A 120V
Podatkovni listi: 1.400AWMDP3R1M1QE.pdf2.400AWMDP3R1M1QE.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 400AWMDP3R1M1QE
Številka dela 400AWMDP3R1M1QE Proizvajalec E-Switch
Opis SWITCH ROCKER DPDT 3A 120V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 28888 pcs Podatkovni list 1.400AWMDP3R1M1QE.pdf2.400AWMDP3R1M1QE.pdf
Voltage Rating - DC 28V Voltage Rating - AC 120V
Sklop zaključka Solder Lug Funkcija stikala On-Off-On
Serija 400A Mere izreza plošče -
Pakiranje Bulk delovna temperatura -30°C ~ 85°C
Tip montaže - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Mehansko življenje - Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Napetost osvetlitve (nominalno) - Vrsta osvetlitve, barva -
Lastnosti Epoxy Sealed Terminals Električno življenje 30,000 Cycles
natančen opis Rocker Switch DPDT 3A (AC/DC) 120V Trenutna ocena 3A (AC/DC)