KC52B10.001NPS
E-SwitchE-Switch
KC52B10.001NPS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: KC52B10.001NPS
Proizvajalec / znamka: E-Switch
Opis izdelka SWITCH ROTARY 12POS 350MA 125V
Podatkovni listi: 1.KC52B10.001NPS.pdf2.KC52B10.001NPS.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije KC52B10.001NPS
Številka dela KC52B10.001NPS Proizvajalec E-Switch
Opis SWITCH ROTARY 12POS 350MA 125V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 19280 pcs Podatkovni list 1.KC52B10.001NPS.pdf2.KC52B10.001NPS.pdf
Voltage Rating - AC 125V Sklop zaključka PC Pin
Serija KC Mere izreza plošče Circular - 9.80mm Dia
Druga imena EG5138
KC-52-B-10.001NPS
KC-52-B-10.001NPS-ND
KC52B10.001NPS-ND
Q1615381
Operativna sila 8.770gfm
Število pozicij 12 Število Poljakov na palubo 1
Število palub 1 Tip montaže Panel Mount, Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Indeks ustavi Fixed
Lastnosti - natančen opis Rotary Switch 12 Position SP12T 350mA (AC) 125VAC Panel Mount, Through Hole
Globina zadaj plošča 14.20mm Trenutna ocena 350mA (AC)
Kontakt Timing Non-Shorting (BBM) Kontaktni material Copper Alloy
Obrnite se na Dokončaj Silver Vezje na palubi SP12T
Angle of Throw 30° Tip aktuatorja Round (6mm Dia)
Dolžina aktuatorja 10.00mm