KC53A10.001NLS
E-SwitchE-Switch
E-Switch
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: KC53A10.001NLS
Proizvajalec / znamka: E-Switch
Opis izdelka SWITCH ROTARY 2POS 350MA 125V
Podatkovni listi: 1.KC53A10.001NLS.pdf2.KC53A10.001NLS.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije KC53A10.001NLS
Številka dela KC53A10.001NLS Proizvajalec E-Switch
Opis SWITCH ROTARY 2POS 350MA 125V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 27540 pcs Podatkovni list 1.KC53A10.001NLS.pdf2.KC53A10.001NLS.pdf
Voltage Rating - AC 125V Sklop zaključka Solder Lug
Serija KC Mere izreza plošče Circular - 9.80mm Dia
Operativna sila 8.770gfm Število pozicij 2
Število Poljakov na palubo 1 Število palub 1
Tip montaže Panel Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Indeks ustavi Fixed Lastnosti -
natančen opis Rotary Switch 2 Position SPDT 350mA (AC) 125VAC Panel Mount Globina zadaj plošča 18.50mm
Trenutna ocena 350mA (AC) Kontakt Timing Non-Shorting (BBM)
Kontaktni material Copper Alloy Obrnite se na Dokončaj Silver
Vezje na palubi SPDT Angle of Throw 60°
Tip aktuatorja Flatted (6.35mm Dia) Dolžina aktuatorja 10.00mm