RDTAR10R1T
E-SwitchE-Switch
RDTAR10R1T Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RDTAR10R1T
Proizvajalec / znamka: E-Switch
Opis izdelka SWITCH ROTARY DIP BCD 150MA 42V
Podatkovni listi: 1.RDTAR10R1T.pdf2.RDTAR10R1T.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RDTAR10R1T
Številka dela RDTAR10R1T Proizvajalec E-Switch
Opis SWITCH ROTARY DIP BCD 150MA 42V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 37982 pcs Podatkovni list 1.RDTAR10R1T.pdf2.RDTAR10R1T.pdf
Pralni Yes Voltage Rating 42VDC
Sklop zaključka PC Pin Serija RDT
Višina tona 0.100" (2.54mm), Full Pakiranje Tube
Druga imena EG4980-5
RDTAR10RIT
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število pozicij 10 Tip montaže Through Hole, Right Angle
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Mehansko življenje 10,000 Steps
Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks Dolžina 0.393" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina nad ploščo 0.394" (10.00mm)
Lastnosti IP67 - Dust Tight, Waterproof Električno življenje 10,000 Steps
natančen opis Dip Switch BCD 10 Position Through Hole, Right Angle Rotary for Tool Actuator 150mA 42VDC Trenutna ocena 150mA