RDTAR10S1R
E-SwitchE-Switch
RDTAR10S1R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RDTAR10S1R
Proizvajalec / znamka: E-Switch
Opis izdelka SWITCH ROTARY DIP BCD 150MA 42V
Podatkovni listi: 1.RDTAR10S1R.pdf2.RDTAR10S1R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
600 pcs
1200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RDTAR10S1R
Številka dela RDTAR10S1R Proizvajalec E-Switch
Opis SWITCH ROTARY DIP BCD 150MA 42V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 39713 pcs Podatkovni list 1.RDTAR10S1R.pdf2.RDTAR10S1R.pdf
Pralni Yes Voltage Rating 42VDC
Sklop zaključka Gull Wing Serija RDT
Višina tona 0.100" (2.54mm), Full Pakiranje Tape & Reel (TR)
Druga imena EG4979-2 delovna temperatura -60°C ~ 125°C
Število pozicij 10 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Mehansko življenje 10,000 Steps
Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks Dolžina 0.393" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina nad ploščo 0.264" (6.70mm)
Lastnosti IP67 - Dust Tight, Waterproof Električno življenje 10,000 Steps
natančen opis Dip Switch BCD 10 Position Surface Mount Rotary for Tool Actuator 150mA 42VDC Trenutna ocena 150mA