604XJL-36RED
E-Z-HookE-Z-Hook
E-Z-Hook
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 604XJL-36RED
Proizvajalec / znamka: E-Z-Hook
Opis izdelka JUMPER XJL MACRO HOOK RED 36"
Podatkovni listi: 604XJL-36RED.pdf
Status RoHs Svinec brez svinca / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 604XJL-36RED
Številka dela 604XJL-36RED Proizvajalec E-Z-Hook
Opis JUMPER XJL MACRO HOOK RED 36" Status svobodnega statusa / RoHS Svinec brez svinca / RoHS neskladen
Količina na voljo 3662 pcs Podatkovni list 604XJL-36RED.pdf
Žični merilnik 18 AWG Napetost - ocenjena 5000VDC (5kV)
Temperaturno območje 221°F (105°C) Serija E-Z-MACRO-HOOK™ XJL
Material - izolacija Poly-Vinyl Chloride (PVC) Proizvajalec Standardni čas vodenja 2 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS non-compliant natančen opis 36.0" (914.40mm) Macro Hook To Macro Hook Test Lead 5000VDC (5kV) 1 Lead, Red
Trenutna ocena 4A Vsebina 1 Lead, Red
Konfiguracija Grabber, Hook to Grabber, Hook Dolžina kabla 36.0" (914.40mm)