604XR-18-S
E-Z-HookE-Z-Hook
604XR-18-S Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 604XR-18-S
Proizvajalec / znamka: E-Z-Hook
Opis izdelka LEAD TEST HD XR-XR 18" SET/10
Podatkovni listi: 1.604XR-18-S.pdf2.604XR-18-S.pdf3.604XR-18-S.pdf
Status RoHs Svinec brez svinca / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 604XR-18-S
Številka dela 604XR-18-S Proizvajalec E-Z-Hook
Opis LEAD TEST HD XR-XR 18" SET/10 Status svobodnega statusa / RoHS Svinec brez svinca / RoHS neskladen
Količina na voljo 1503 pcs Podatkovni list 1.604XR-18-S.pdf2.604XR-18-S.pdf3.604XR-18-S.pdf
Žični merilnik 18 AWG Napetost - ocenjena 5000VDC (5kV)
Temperaturno območje 221°F (105°C) Serija E-Z-MINI-HOOK™ XR
Druga imena 461-1164 Material - izolacija Poly-Vinyl Chloride (PVC)
natančen opis 18.0" (457.20mm) Mini Hook To Mini Hook Test Lead 5000VDC (5kV) 10 Leads, Multiple Colors Trenutna ocena 4A
Vsebina 10 Leads, Multiple Colors Konfiguracija Grabber, Hook to Grabber, Hook
Dolžina kabla 18.0" (457.20mm) 2. priključek Mini Hook