604XR-60-S
E-Z-HookE-Z-Hook
E-Z-Hook
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 604XR-60-S
Proizvajalec / znamka: E-Z-Hook
Opis izdelka LEAD TEST HD XR-XR 60" SET/10
Podatkovni listi: 604XR-60-S.pdf
Status RoHs Svinec brez svinca / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 604XR-60-S
Številka dela 604XR-60-S Proizvajalec E-Z-Hook
Opis LEAD TEST HD XR-XR 60" SET/10 Status svobodnega statusa / RoHS Svinec brez svinca / RoHS neskladen
Količina na voljo 1386 pcs Podatkovni list 604XR-60-S.pdf
Žični merilnik 18 AWG Napetost - ocenjena 5000VDC (5kV)
Temperaturno območje 221°F (105°C) Serija E-Z-MINI-HOOK™ XR
Material - izolacija Poly-Vinyl Chloride (PVC) Proizvajalec Standardni čas vodenja 2 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS non-compliant natančen opis 60.0" (1524.00mm) Mini Hook To Mini Hook Test Lead 5000VDC (5kV) 10 Leads, Multiple Colors
Trenutna ocena 4A Vsebina 10 Leads, Multiple Colors
Konfiguracija Grabber, Hook to Grabber, Hook Dolžina kabla 60.0" (1524.00mm)