B25620B0227K881
EPCOSEPCOS
B25620B0227K881 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B25620B0227K881
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 220UF 10% 880VDC SCREW
Podatkovni listi: B25620B0227K881.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B25620B0227K881
Številka dela B25620B0227K881 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 220UF 10% 880VDC SCREW Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1437 pcs Podatkovni list B25620B0227K881.pdf
Voltage Rating - DC 880V Voltage Rating - AC -
Toleranca ±10% Prekinitev Threaded, Female
Velikost / dimenzija 3.346" Dia (85.00mm) Serija B2562
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can Druga imena 495-76885
B25620B 227K881
B25620B0227K881-ND
B25620B227K881
B25620B227K881-ND
delovna temperatura -55°C ~ 85°C Tip montaže Chassis, Stud Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Razdalja med vodikom 1.260" (32.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 3.071" (78.00mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized natančen opis 220µF Film Capacitor 880V Polypropylene (PP), Metallized Radial, Can
Zmogljivost 220µF Aplikacije DC Link, DC Filtering