B25620B0447K883
EPCOSEPCOS
B25620B0447K883 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B25620B0447K883
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 440UF 10% 900VDC SCREW
Podatkovni listi: B25620B0447K883.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B25620B0447K883
Številka dela B25620B0447K883 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 440UF 10% 900VDC SCREW Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1491 pcs Podatkovni list B25620B0447K883.pdf
Voltage Rating - DC 900V Voltage Rating - AC -
Toleranca ±10% Prekinitev Threaded, Female
Velikost / dimenzija 4.567" Dia (116.00mm) Serija B2562
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can Druga imena 495-7226
delovna temperatura -55°C ~ 75°C Tip montaže Chassis, Stud Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Razdalja med vodikom 1.969" (50.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 3.071" (78.00mm) Lastnosti -
ESR (upornost ekvivalentne serije) 800 µOhms Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized
natančen opis 440µF Film Capacitor 900V Polypropylene (PP), Metallized Radial, Can Zmogljivost 440µF