B32231D3105M000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B32231D3105M000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 1UF 20% 250VDC AXIAL
Podatkovni listi: B32231D3105M000.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije B32231D3105M000
Številka dela B32231D3105M000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 1UF 20% 250VDC AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4951 pcs Podatkovni list B32231D3105M000.pdf
Voltage Rating - DC 250V Voltage Rating - AC 160V
Toleranca ±20% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.472" W, 0.295" T x 1.063" L (12.00mm, 7.50mm x 27.00mm) Serija B32231
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena B32231D3105M
delovna temperatura -40°C ~ 100°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Dielektrični material Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET)
natančen opis 1µF Film Capacitor 160V 250V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET) Axial Zmogljivost 1µF