B32231D3474K000
pregled izdelka
Številka dela: B32231D3474K000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 0.47UF 10% 250VDC AXIAL
Podatkovni listi: B32231D3474K000.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije B32231D3474K000
Številka dela B32231D3474K000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 0.47UF 10% 250VDC AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5041 pcs Podatkovni list B32231D3474K000.pdf
Voltage Rating - DC 250V Voltage Rating - AC 160V
Toleranca ±10% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.472" W, 0.236" T x 0.748" L (12.00mm, 6.00mm x 19.00mm) Serija B32231
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena B32231D3474K
delovna temperatura -40°C ~ 100°C Tip montaže Through Hole
natančen opis 0.47µF Film Capacitor 160V 250V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET) Axial Zmogljivost 0.47µF