B32520C3274K000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B32520C3274K000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 0.27UF 10% 250VDC RAD
Podatkovni listi: B32520C3274K000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B32520C3274K000
Številka dela B32520C3274K000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 0.27UF 10% 250VDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 314355 pcs Podatkovni list B32520C3274K000.pdf
Voltage Rating - DC 250V Voltage Rating - AC 160V
Toleranca ±10% Prekinitev PC Pins
Serija B32520 Ocene -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena B32520C3274K
B32520C3274K-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 6 Weeks Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Dielektrični material Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
natančen opis 0.27µF Film Capacitor 160V 250V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial Zmogljivost 0.27µF