B32520C3333J289
EPCOSEPCOS
B32520C3333J289 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B32520C3333J289
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 0.033UF 5% 250VDC RAD
Podatkovni listi: B32520C3333J289.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije B32520C3333J289
Številka dela B32520C3333J289 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 0.033UF 5% 250VDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5614 pcs Podatkovni list B32520C3333J289.pdf
Voltage Rating - DC 250V Voltage Rating - AC 160V
Toleranca ±5% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.394" L x 0.098" W (10.00mm x 2.50mm) Serija B32520
Ocene - Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.276" (7.00mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked natančen opis 0.033µF Film Capacitor 160V 250V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial
Zmogljivost 0.033µF Aplikacije Automotive; EMI, RFI Suppression