B32520C6103J289
EPCOSEPCOS
B32520C6103J289 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B32520C6103J289
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 10000PF 5% 400VDC RAD
Podatkovni listi: B32520C6103J289.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije B32520C6103J289
Številka dela B32520C6103J289 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 10000PF 5% 400VDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5998 pcs Podatkovni list B32520C6103J289.pdf
Voltage Rating - DC 400V Voltage Rating - AC 200V
Toleranca ±5% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.394" L x 0.098" W (10.00mm x 2.50mm) Serija B32520
Ocene - Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.276" (7.00mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked natančen opis 10000pF Film Capacitor 200V 400V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial
Zmogljivost 10000pF Aplikacije Automotive; EMI, RFI Suppression