B32520C6103K289
EPCOSEPCOS
B32520C6103K289 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B32520C6103K289
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 10000PF 10% 400VDC RAD
Podatkovni listi: B32520C6103K289.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije B32520C6103K289
Številka dela B32520C6103K289 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 10000PF 10% 400VDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4205 pcs Podatkovni list B32520C6103K289.pdf
Voltage Rating - DC 400V Voltage Rating - AC 200V
Toleranca ±10% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.394" L x 0.098" W (10.00mm x 2.50mm) Serija B32520
Ocene - Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial Druga imena 495-2430-3
495-2431-3-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.276" (7.00mm)
Lastnosti - Dielektrični material Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
natančen opis 10000pF Film Capacitor 200V 400V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial Zmogljivost 10000pF
Aplikacije Automotive; EMI, RFI Suppression
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
B32520C6123J189
B32520C6123J189
Proizvajalci: EPCOS
Opis: CAP FILM 0.012UF 5% 400VDC RAD
Na zalogi: 601262 pcs
Prenesi: B32520C6123J189.pdf
RFQ
B32520C6152K
B32520C6152K
Proizvajalci: EPCOS
Opis: CAP FILM 1500PF 10% 400VDC RAD
Na zalogi: 5418 pcs
Prenesi: B32520C6152K.pdf
RFQ
Opis: CAP FILM 10000PF 10% 400VDC RAD