B32523Q6684M189
EPCOSEPCOS
EPCOS
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B32523Q6684M189
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 0.68UF 20% 400VDC RAD
Podatkovni listi: B32523Q6684M189.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B32523Q6684M189
Številka dela B32523Q6684M189 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 0.68UF 20% 400VDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 143766 pcs Podatkovni list B32523Q6684M189.pdf
Voltage Rating - DC 400V Voltage Rating - AC 200V
Toleranca ±20% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 1.043" L x 0.335" W (26.50mm x 8.50mm) Serija B32523
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 28 Weeks Razdalja med vodikom 0.886" (22.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.650" (16.50mm)
Lastnosti - Dielektrični material Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
natančen opis 0.68µF Film Capacitor 200V 400V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial Zmogljivost 0.68µF