B32523Q685J289
EPCOSEPCOS
B32523Q685J289 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B32523Q685J289
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 6.8UF 5% 63VDC RADIAL
Podatkovni listi: B32523Q685J289.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
11520 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B32523Q685J289
Številka dela B32523Q685J289 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 6.8UF 5% 63VDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 67469 pcs Podatkovni list B32523Q685J289.pdf
Voltage Rating - DC 63V Voltage Rating - AC 40V
Toleranca ±5% Prekinitev PC Pins
Serija B32523 Ocene -
Pakiranje Tape & Box (TB) Paket / primer Radial
Druga imena B32523Q 685J289
B32523Q0685J289
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Razdalja med vodikom 0.886" (22.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Dielektrični material Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized natančen opis 6.8µF Film Capacitor 40V 63V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized Radial
Zmogljivost 6.8µF Aplikacije Automotive; EMI, RFI Suppression