B32529C0562K289
EPCOSEPCOS
B32529C0562K289 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B32529C0562K289
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 5600PF 10% 63VDC RADIAL
Podatkovni listi: B32529C0562K289.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
12800 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B32529C0562K289
Številka dela B32529C0562K289 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 5600PF 10% 63VDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1270408 pcs Podatkovni list B32529C0562K289.pdf
Voltage Rating - DC 63V Voltage Rating - AC 40V
Toleranca ±10% Prekinitev PC Pins
Serija B32529 Ocene -
Pakiranje Tape & Box (TB) Paket / primer Radial
Druga imena B32529C 562K289
B32529C562K289
B32529C562K289-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Dielektrični material Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked natančen opis 5600pF Film Capacitor 40V 63V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial
Zmogljivost 5600pF Aplikacije Automotive; EMI, RFI Suppression