B32529C0563J000
EPCOSEPCOS
B32529C0563J000 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B32529C0563J000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 0.056UF 5% 63VDC RADIAL
Podatkovni listi: B32529C0563J000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B32529C0563J000
Številka dela B32529C0563J000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 0.056UF 5% 63VDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 966085 pcs Podatkovni list B32529C0563J000.pdf
Voltage Rating - DC 63V Voltage Rating - AC 40V
Toleranca ±5% Prekinitev PC Pins
Serija B32529 Ocene -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena 495-6828
B32529C 563J
B32529C563J
B32529C563J-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Dielektrični material Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked natančen opis 0.056µF Film Capacitor 40V 63V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial
Zmogljivost 0.056µF Aplikacije Automotive; EMI, RFI Suppression