B32529C8332K289
EPCOSEPCOS
B32529C8332K289 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B32529C8332K289
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 3300PF 10% 630VDC RAD
Podatkovni listi: B32529C8332K289.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
9200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B32529C8332K289
Številka dela B32529C8332K289 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 3300PF 10% 630VDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 522378 pcs Podatkovni list B32529C8332K289.pdf
Voltage Rating - DC 630V Voltage Rating - AC 400V
Toleranca ±10% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.287" L x 0.138" W (7.30mm x 3.50mm) Serija B32529
Ocene - Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial Druga imena 495-2587-3
495-2588-3-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.315" (8.00mm)
Lastnosti - Dielektrični material Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
natančen opis 3300pF Film Capacitor 400V 630V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial Zmogljivost 3300pF