B32529C8333J189
EPCOSEPCOS
EPCOS
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B32529C8333J189
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 0.033UF 5% 630VDC RAD
Podatkovni listi: B32529C8333J189.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B32529C8333J189
Številka dela B32529C8333J189 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 0.033UF 5% 630VDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 103435 pcs Podatkovni list B32529C8333J189.pdf
Voltage Rating - DC 630V Voltage Rating - AC 400V
Toleranca ±5% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.307" L x 0.307" W (7.80mm x 7.80mm) Serija B32529
Ocene - Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer Radial Druga imena 495-76984-1
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.512" (13.00mm)
Lastnosti - Dielektrični material Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
natančen opis 0.033µF Film Capacitor 400V 630V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial Zmogljivost 0.033µF