B32560J1154K289
EPCOSEPCOS
EPCOS
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B32560J1154K289
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 0.15UF 10% 100VDC 2DIP
Podatkovni listi: B32560J1154K289.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
13600 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B32560J1154K289
Številka dela B32560J1154K289 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 0.15UF 10% 100VDC 2DIP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 563743 pcs Podatkovni list B32560J1154K289.pdf
Voltage Rating - DC 100V Voltage Rating - AC 63V
Toleranca ±10% Prekinitev PC Pins
Serija SilverCap™ B32560 Ocene -
Pakiranje Tape & Box (TB) Paket / primer 2-DIP
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Dielektrični material Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
natančen opis 0.15µF Film Capacitor 63V 100V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked 2-DIP Zmogljivost 0.15µF