B32560J1155K189
EPCOSEPCOS
EPCOS
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B32560J1155K189
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 1.5UF 10% 100VDC 2DIP
Podatkovni listi: B32560J1155K189.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B32560J1155K189
Številka dela B32560J1155K189 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 1.5UF 10% 100VDC 2DIP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 135521 pcs Podatkovni list B32560J1155K189.pdf
Voltage Rating - DC 100V Voltage Rating - AC 63V
Toleranca ±10% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.354" L x 0.264" W (9.00mm x 6.70mm) Serija SilverCap™ B32560
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2-DIP delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.323" (8.20mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked natančen opis 1.5µF Film Capacitor 63V 100V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked 2-DIP
Zmogljivost 1.5µF Aplikacije General Purpose