B32561J3224J189
EPCOSEPCOS
B32561J3224J189 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B32561J3224J189
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 0.22UF 5% 250VDC 2DIP
Podatkovni listi: B32561J3224J189.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B32561J3224J189
Številka dela B32561J3224J189 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 0.22UF 5% 250VDC 2DIP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 377073 pcs Podatkovni list B32561J3224J189.pdf
Voltage Rating - DC 250V Voltage Rating - AC 160V
Toleranca ±5% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.453" L x 0.165" W (11.50mm x 4.20mm) Serija SilverCap™ B32561
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2-DIP delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.260" (6.60mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked natančen opis 0.22µF Film Capacitor 160V 250V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked 2-DIP
Zmogljivost 0.22µF Aplikacije General Purpose