B32561J3273K000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B32561J3273K000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 0.027UF 10% 250VDC 2DIP
Podatkovni listi: B32561J3273K000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
8800 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B32561J3273K000
Številka dela B32561J3273K000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 0.027UF 10% 250VDC 2DIP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 761407 pcs Podatkovni list B32561J3273K000.pdf
Voltage Rating - DC 250V Voltage Rating - AC 160V
Toleranca ±10% Prekinitev PC Pins
Serija SilverCap™ B32561 Ocene -
Pakiranje Bulk Paket / primer 2-DIP
Druga imena B32561J3273K
B32561J3273K-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Dielektrični material Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked natančen opis 0.027µF Film Capacitor 160V 250V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked 2-DIP
Zmogljivost 0.027µF Aplikacije General Purpose