B32562H8224J000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B32562H8224J000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 0.22UF 5% 630VDC 2DIP
Podatkovni listi: B32562H8224J000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B32562H8224J000
Številka dela B32562H8224J000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 0.22UF 5% 630VDC 2DIP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 88530 pcs Podatkovni list B32562H8224J000.pdf
Voltage Rating - DC 630V Voltage Rating - AC 350V
Toleranca ±5% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.650" L x 0.362" W (16.50mm x 9.20mm) Serija SilverCap™ B32562
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer 2-DIP Druga imena 495-76619
B32562H8224J
B32562H8224J-ND
B32562H8224J000-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Razdalja med vodikom 0.591" (15.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.480" (12.20mm)
Lastnosti - Dielektrični material Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
natančen opis 0.22µF Film Capacitor 350V 630V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked 2-DIP Zmogljivost 0.22µF