B32562H8224K000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B32562H8224K000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 0.22UF 10% 630VDC 2DIP
Podatkovni listi: B32562H8224K000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1400 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B32562H8224K000
Številka dela B32562H8224K000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 0.22UF 10% 630VDC 2DIP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 116666 pcs Podatkovni list B32562H8224K000.pdf
Voltage Rating - DC 630V Voltage Rating - AC 350V
Toleranca ±10% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.650" L x 0.362" W (16.50mm x 9.20mm) Serija SilverCap™ B32562
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer 2-DIP Druga imena B32562H8224K
B32562H8224K-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Razdalja med vodikom 0.591" (15.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.480" (12.20mm)
Lastnosti - Dielektrični material Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
natančen opis 0.22µF Film Capacitor 350V 630V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked 2-DIP Zmogljivost 0.22µF