B32562J1335J000
pregled izdelka
Številka dela: B32562J1335J000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 3.3UF 5% 100VDC 2DIP
Podatkovni listi: B32562J1335J000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B32562J1335J000
Številka dela B32562J1335J000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 3.3UF 5% 100VDC 2DIP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 78406 pcs Podatkovni list B32562J1335J000.pdf
Voltage Rating - DC 100V Voltage Rating - AC 63V
Toleranca ±5% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.650" L x 0.236" W (16.50mm x 6.00mm) Serija SilverCap™ B32562
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer 2-DIP Druga imena B32562J1335J
B32562J1335J-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Razdalja med vodikom 0.591" (15.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.366" (9.30mm)
Lastnosti - Dielektrični material Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
natančen opis 3.3µF Film Capacitor 63V 100V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked 2-DIP Zmogljivost 3.3µF