B32562J1474K000
pregled izdelka
Številka dela: B32562J1474K000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 0.47UF 10% 100VDC 2DIP
Podatkovni listi: B32562J1474K000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
8000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B32562J1474K000
Številka dela B32562J1474K000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 0.47UF 10% 100VDC 2DIP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 341890 pcs Podatkovni list B32562J1474K000.pdf
Voltage Rating - DC 100V Voltage Rating - AC 63V
Toleranca ±10% Prekinitev PC Pins
Serija SilverCap™ B32562 Ocene -
Pakiranje Bulk Paket / primer 2-DIP
Druga imena B32562J1474K
B32562J1474K-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Razdalja med vodikom 0.591" (15.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Dielektrični material Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked natančen opis 0.47µF Film Capacitor 63V 100V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked 2-DIP
Zmogljivost 0.47µF Aplikacije General Purpose