B32613A4154J008
EPCOSEPCOS
B32613A4154J008 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B32613A4154J008
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 0.15UF 5% 400VDC RADIAL
Podatkovni listi: B32613A4154J008.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B32613A4154J008
Številka dela B32613A4154J008 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 0.15UF 5% 400VDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 111140 pcs Podatkovni list B32613A4154J008.pdf
Voltage Rating - DC 400V Voltage Rating - AC 200V
Toleranca ±5% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 1.043" L x 0.276" W (26.50mm x 7.00mm) Serija B32613
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena 495-3601
B32613A4154J 8
B32613A4154J8
delovna temperatura -55°C ~ 100°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Razdalja med vodikom 0.886" (22.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.532" (13.50mm)
Lastnosti - Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized
natančen opis 0.15µF Film Capacitor 200V 400V Polypropylene (PP), Metallized Radial Zmogljivost 0.15µF