B32613A8332J008
EPCOSEPCOS
B32613A8332J008 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B32613A8332J008
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 3300PF 5% 2KVDC RADIAL
Podatkovni listi: B32613A8332J008.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B32613A8332J008
Številka dela B32613A8332J008 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 3300PF 5% 2KVDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 283232 pcs Podatkovni list B32613A8332J008.pdf
Voltage Rating - DC 2000V (2kV) Voltage Rating - AC 1000V (1kV)
Toleranca ±5% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 1.043" L x 0.315" W (26.50mm x 8.00mm) Serija B32613
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena 495-3611
B32613A8332J 8
B32613A8332J8
delovna temperatura -55°C ~ 100°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Razdalja med vodikom 0.886" (22.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.571" (14.50mm)
Lastnosti - Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized
natančen opis 3300pF Film Capacitor 1000V (1kV) 2000V (2kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial Zmogljivost 3300pF