B32621A6273J000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B32621A6273J000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 0.027UF 5% 630VDC RAD
Podatkovni listi: B32621A6273J000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B32621A6273J000
Številka dela B32621A6273J000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 0.027UF 5% 630VDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 214161 pcs Podatkovni list B32621A6273J000.pdf
Voltage Rating - DC 630V Voltage Rating - AC 400V
Toleranca ±5% Prekinitev PC Pins
Serija B32621 Ocene -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena B32621A6273J
B32621A6273J-ND
delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized - Stacked natančen opis 0.027µF Film Capacitor 400V 630V Polypropylene (PP), Metallized - Stacked Radial
Zmogljivost 0.027µF Aplikacije High Pulse, DV/DT