B32621A6332J000
EPCOSEPCOS
B32621A6332J000 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B32621A6332J000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 3300PF 5% 630VDC RADIAL
Podatkovni listi: B32621A6332J000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B32621A6332J000
Številka dela B32621A6332J000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 3300PF 5% 630VDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 324747 pcs Podatkovni list B32621A6332J000.pdf
Voltage Rating - DC 630V Voltage Rating - AC 400V
Toleranca ±5% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.512" L x 0.157" W (13.00mm x 4.00mm) Serija B32621
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena 495-1320
B32621A6332J
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.354" (9.00mm)
Lastnosti - Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized - Stacked
natančen opis 3300pF Film Capacitor 400V 630V Polypropylene (PP), Metallized - Stacked Radial Zmogljivost 3300pF