B32621A6333J000
EPCOSEPCOS
B32621A6333J000 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B32621A6333J000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 0.033UF 5% 630VDC RAD
Podatkovni listi: B32621A6333J000.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije B32621A6333J000
Številka dela B32621A6333J000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 0.033UF 5% 630VDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 198790 pcs Podatkovni list B32621A6333J000.pdf
Voltage Rating - DC 630V Voltage Rating - AC 400V
Toleranca ±5% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.512" L x 0.236" W (13.00mm x 6.00mm) Serija B32621
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena B32621A6333J
B32621A6333J-ND
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.472" (12.00mm)
Lastnosti - Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized - Stacked
natančen opis 0.033µF Film Capacitor 400V 630V Polypropylene (PP), Metallized - Stacked Radial Zmogljivost 0.033µF