B32642B0473K
EPCOSEPCOS
EPCOS
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B32642B0473K
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 0.047UF 10% 1000VDC RAD
Podatkovni listi: B32642B0473K.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B32642B0473K
Številka dela B32642B0473K Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 0.047UF 10% 1000VDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 214581 pcs Podatkovni list B32642B0473K.pdf
Voltage Rating - DC 1000V (1kV) Voltage Rating - AC 600V
Toleranca ±10% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.709" L x 0.315" W (18.00mm x 8.00mm) Serija B32642B
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena 495-7155
B32642B0473K000
B32642B473K
delovna temperatura -55°C ~ 100°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Razdalja med vodikom 0.591" (15.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.551" (14.00mm)
Lastnosti - Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized
natančen opis 0.047µF Film Capacitor 600V 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial Zmogljivost 0.047µF