B32642B0563K
EPCOSEPCOS
EPCOS
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B32642B0563K
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 0.056UF 10% 1000VDC RAD
Podatkovni listi: B32642B0563K.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B32642B0563K
Številka dela B32642B0563K Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 0.056UF 10% 1000VDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 149218 pcs Podatkovni list B32642B0563K.pdf
Voltage Rating - DC 1000V (1kV) Voltage Rating - AC 600V
Toleranca ±10% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.709" L x 0.335" W (18.00mm x 8.50mm) Serija B32642B
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena 495-7156
B32642B0563K000
B32642B563K
delovna temperatura -55°C ~ 100°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Razdalja med vodikom 0.591" (15.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.571" (14.50mm)
Lastnosti - Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized
natančen opis 0.056µF Film Capacitor 600V 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial Zmogljivost 0.056µF