B32651A7222K000
EPCOSEPCOS
B32651A7222K000 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B32651A7222K000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 2200PF 10% 1.25KVDC RAD
Podatkovni listi: B32651A7222K000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B32651A7222K000
Številka dela B32651A7222K000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 2200PF 10% 1.25KVDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 269228 pcs Podatkovni list B32651A7222K000.pdf
Voltage Rating - DC 1250V (1.25kV) Voltage Rating - AC 450V
Toleranca ±10% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.512" L x 0.157" W (13.00mm x 4.00mm) Serija B32651
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena B32651A7222K
B32651A7222K-ND
delovna temperatura -55°C ~ 100°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.354" (9.00mm)
Lastnosti - Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized
natančen opis 2200pF Film Capacitor 450V 1250V (1.25kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial Zmogljivost 2200pF