B32651A7332J189
EPCOSEPCOS
B32651A7332J189 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B32651A7332J189
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 3300PF 5% 1.25KVDC RAD
Podatkovni listi: B32651A7332J189.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B32651A7332J189
Številka dela B32651A7332J189 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 3300PF 5% 1.25KVDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 211213 pcs Podatkovni list B32651A7332J189.pdf
Voltage Rating - DC 1250V (1.25kV) Voltage Rating - AC 450V
Toleranca ±5% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.512" L x 0.197" W (13.00mm x 5.00mm) Serija B32651
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 100°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.433" (11.00mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized natančen opis 3300pF Film Capacitor 450V 1250V (1.25kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
Zmogljivost 3300pF Aplikacije DC Link, DC Filtering; High Pulse, DV/DT