B32652A7822K000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B32652A7822K000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 8200PF 10% 1.25KVDC RAD
Podatkovni listi: B32652A7822K000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B32652A7822K000
Številka dela B32652A7822K000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 8200PF 10% 1.25KVDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 293181 pcs Podatkovni list B32652A7822K000.pdf
Voltage Rating - DC 1250V (1.25kV) Voltage Rating - AC 500V
Toleranca ±10% Prekinitev PC Pins
Serija B32652 Ocene -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena B32652A7822K
B32652A7822K-ND
delovna temperatura -55°C ~ 100°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Razdalja med vodikom 0.591" (15.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized natančen opis 8200pF Film Capacitor 500V 1250V (1.25kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
Zmogljivost 8200pF Aplikacije DC Link, DC Filtering; High Pulse, DV/DT; Snubber