B32652J1182J289
EPCOSEPCOS
EPCOS
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B32652J1182J289
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 1800PF 5% 1.6KVDC RAD
Podatkovni listi: B32652J1182J289.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4680 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B32652J1182J289
Številka dela B32652J1182J289 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 1800PF 5% 1.6KVDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 215926 pcs Podatkovni list B32652J1182J289.pdf
Voltage Rating - DC 1600V (1.6kV) Voltage Rating - AC 700V
Toleranca ±5% Prekinitev PC Pins
Serija B32652 Ocene -
Pakiranje Tape & Box (TB) Paket / primer Radial
delovna temperatura -55°C ~ 100°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Razdalja med vodikom 0.591" (15.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized
natančen opis 1800pF Film Capacitor 700V 1600V (1.6kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial Zmogljivost 1800pF