B32653A7473K189
EPCOSEPCOS
B32653A7473K189 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B32653A7473K189
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 0.047UF 1.25KVDC RADIAL
Podatkovni listi: B32653A7473K189.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B32653A7473K189
Številka dela B32653A7473K189 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 0.047UF 1.25KVDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 127436 pcs Podatkovni list B32653A7473K189.pdf
Voltage Rating - DC 1250V (1.25kV) Voltage Rating - AC 500V
Toleranca ±10% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 1.043" L x 0.335" W (26.50mm x 8.50mm) Serija B32653
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 100°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Razdalja med vodikom 0.886" (22.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.650" (16.50mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized natančen opis 0.047µF Film Capacitor 500V 1250V (1.25kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
Zmogljivost 0.047µF Aplikacije DC Link, DC Filtering; High Pulse, DV/DT