B32653A7683J000
EPCOSEPCOS
B32653A7683J000 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B32653A7683J000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 0.068UF 5% 1.25KVDC RAD
Podatkovni listi: B32653A7683J000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2160 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B32653A7683J000
Številka dela B32653A7683J000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 0.068UF 5% 1.25KVDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 107402 pcs Podatkovni list B32653A7683J000.pdf
Voltage Rating - DC 1250V (1.25kV) Voltage Rating - AC 500V
Toleranca ±5% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 1.043" L x 0.413" W (26.50mm x 10.50mm) Serija B32653
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena B32653A7683J
B32653A7683J-ND
delovna temperatura -55°C ~ 100°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Razdalja med vodikom 0.886" (22.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.650" (16.50mm)
Lastnosti - Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized
natančen opis 0.068µF Film Capacitor 500V 1250V (1.25kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial Zmogljivost 0.068µF