B32654A2104J000
EPCOSEPCOS
B32654A2104J000 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B32654A2104J000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 0.1UF 5% 2KVDC RADIAL
Podatkovni listi: B32654A2104J000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
640 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B32654A2104J000
Številka dela B32654A2104J000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 0.1UF 5% 2KVDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 38518 pcs Podatkovni list B32654A2104J000.pdf
Voltage Rating - DC 2000V (2kV) Voltage Rating - AC 700V
Toleranca ±5% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 1.240" L x 0.866" W (31.50mm x 22.00mm) Serija B32654
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena B32654A2104J
B32654A2104J-ND
delovna temperatura -55°C ~ 100°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Razdalja med vodikom 1.083" (27.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.437" (36.50mm)
Lastnosti - Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized
natančen opis 0.1µF Film Capacitor 700V 2000V (2kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial Zmogljivost 0.1µF