B32654A2333K000
EPCOSEPCOS
B32654A2333K000 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B32654A2333K000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 0.033UF 10% 2KVDC RAD
Podatkovni listi: B32654A2333K000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1040 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B32654A2333K000
Številka dela B32654A2333K000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 0.033UF 10% 2KVDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 90264 pcs Podatkovni list B32654A2333K000.pdf
Voltage Rating - DC 2000V (2kV) Voltage Rating - AC 700V
Toleranca ±10% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 1.240" L x 0.531" W (31.50mm x 13.50mm) Serija B32654
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena B32654A2333K
B32654A2333K-ND
delovna temperatura -55°C ~ 100°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Razdalja med vodikom 1.083" (27.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.906" (23.00mm)
Lastnosti - Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized
natančen opis 0.033µF Film Capacitor 700V 2000V (2kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial Zmogljivost 0.033µF