B32656A8105K000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B32656A8105K000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 1UF 10% 850VDC RADIAL
Podatkovni listi: B32656A8105K000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
720 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B32656A8105K000
Številka dela B32656A8105K000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 1UF 10% 850VDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 22295 pcs Podatkovni list B32656A8105K000.pdf
Voltage Rating - DC 850V Voltage Rating - AC 450V
Toleranca ±10% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 1.654" L x 0.787" W (42.00mm x 20.00mm) Serija B32656
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena B32656A8105K
B32656A8105K-ND
delovna temperatura -55°C ~ 100°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Razdalja med vodikom 1.476" (37.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.280" (32.50mm)
Lastnosti - Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized
natančen opis 1µF Film Capacitor 450V 850V Polypropylene (PP), Metallized Radial Zmogljivost 1µF