B32656A8474J000
pregled izdelka
Številka dela: B32656A8474J000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 0.47UF 5% 850VDC RADIAL
Podatkovni listi: B32656A8474J000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1620 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B32656A8474J000
Številka dela B32656A8474J000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 0.47UF 5% 850VDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 37243 pcs Podatkovni list B32656A8474J000.pdf
Voltage Rating - DC 850V Voltage Rating - AC 450V
Toleranca ±5% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 1.654" L x 0.472" W (42.00mm x 12.00mm) Serija B32656
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena B32656A8474J
B32656A8474J-ND
delovna temperatura -55°C ~ 100°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Razdalja med vodikom 1.476" (37.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.866" (22.00mm)
Lastnosti - Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized
natančen opis 0.47µF Film Capacitor 450V 850V Polypropylene (PP), Metallized Radial Zmogljivost 0.47µF