B32656J1104J000
pregled izdelka
Številka dela: B32656J1104J000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 0.1UF 5% 1.6KVDC RADIAL
Podatkovni listi: B32656J1104J000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1620 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B32656J1104J000
Številka dela B32656J1104J000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 0.1UF 5% 1.6KVDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 40168 pcs Podatkovni list B32656J1104J000.pdf
Voltage Rating - DC 1600V (1.6kV) Voltage Rating - AC 600V
Toleranca ±5% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 1.654" L x 0.472" W (42.00mm x 12.00mm) Serija B32656
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena B32656J1104J
B32656J1104J-ND
delovna temperatura -55°C ~ 100°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Razdalja med vodikom 1.476" (37.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.866" (22.00mm)
Lastnosti - Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized
natančen opis 0.1µF Film Capacitor 600V 1600V (1.6kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial Zmogljivost 0.1µF