B32672L1183K000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B32672L1183K000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 0.018UF 10% 1.6KVDC RAD
Podatkovni listi: B32672L1183K000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B32672L1183K000
Številka dela B32672L1183K000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 0.018UF 10% 1.6KVDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 183640 pcs Podatkovni list B32672L1183K000.pdf
Voltage Rating - DC 1600V (1.6kV) Voltage Rating - AC 600V
Toleranca ±10% Prekinitev PC Pins
Serija B32672L Ocene -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena B32672L1183K
B32672L1183K-ND
delovna temperatura -55°C ~ 110°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Razdalja med vodikom 0.591" (15.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized natančen opis 0.018µF Film Capacitor 600V 1600V (1.6kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
Zmogljivost 0.018µF Aplikacije High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT