B32672L1333J189
EPCOSEPCOS
EPCOS
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B32672L1333J189
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 0.033UF 5% 1.6KVDC RAD
Podatkovni listi: B32672L1333J189.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2800 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B32672L1333J189
Številka dela B32672L1333J189 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 0.033UF 5% 1.6KVDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 160322 pcs Podatkovni list B32672L1333J189.pdf
Voltage Rating - DC 1600V (1.6kV) Voltage Rating - AC 600V
Toleranca ±5% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.709" L x 0.354" W (18.00mm x 9.00mm) Serija B32672L
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 110°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Razdalja med vodikom 0.591" (15.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.689" (17.50mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized natančen opis 0.033µF Film Capacitor 600V 1600V (1.6kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
Zmogljivost 0.033µF Aplikacije High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT